pn-pt: 8-16



MARKET BHP Sp. z o.o.
ul. Marcinkowskiego 121
88-100 Inowrocław
(-52) 354-92-30


NIP: 5562565371
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
KRS: 0000245421
Kapitał Zakładowy
Spółki: 1.800.000 PLN




Prezes Zarządu

Wojciech Nowak
wojtek@marketbhp.pl
(52) 354 92 43

Dyrektor Zarządzający

Marzena Joszko-Górnik
marzena@marketbhp.pl
(61) 863 80 38
(52) 354 92 51



Kierownik sprzedaży -
Kanał Bezpieczeństwa

Sales Manager -
Safety Channel

Marek Wyrwas
marek@marketbhp.pl
kom. 798-711-686






























pn-pt: 8-16, sob: 8-13

Dział Zakupów

Kontakt z dostawcami


Angelika Urbańska

angelika@marketbhp.pl
kom. 797-025-140
(52) 354 92 40


Specjalista ds. Zakupów

Przemysław Cybulski
przemek@marketbhp.pl
kom. 697-017-877
(52) 354-92-48

Anna Olszewska
anna@marketbhp.pl
kom. 690-553-242
(61) 651-80-86


Księgowość


Główna Księgowa

Janina Tuszyńska

ksiegowosc@marketbhp.pl
(52) 354 92 38
Fax. (52) 354-92-46


Księgowa:

Iwona Stawińska
iwona@marketbhp.pl
(52) 354 92 39

Dorota Grzywaczyk
dorota@marketbhp.pl
(52) 354 92 37


Dział Marketingu


Specjalista ds. Marketingu

Natalia Nowak

natalia@marketbhp.pl
kom. 609-064-643
(52) 354 92 50


Informatyk

Paweł Kijak

pawel@marketbhp.pl
kom. 797-500-073
(52) 354 92 52










pn-pt: 8-16, sob: 8-13

Dyrektor Oddziału

Karolina Matuszak
karolina@marketbhp.pl
kom. 797-025-142
(52) 354 92 42

Dział Sprzedaży
Tel. (52) 354 92 30
Fax (52) 354 92 34
Fax (52) 354 92 44



Specjalista ds. Sprzedaży:

Tomasz Grabowski
tomek@marketbhp.pl
kom. 797-025-145
(52) 354 92 31

Michał Woźniak
michal@marketbhp.pl
kom. 797-025-141
(52) 354 92 41


Arkadiusz Krzewiński

arek@marketbhp.pl
kom. 797-025-146
(52) 354 92 35







Sklep
pn-pt: 7-17, sob: 8-13


Specjalista ds. Sprzedaży:

Agnieszka Antos
Sławomir Chachaj

(52) 354 92 36





























pn-pt: 7:30-16:30, sob: 8-13

MARKET BHP Sp. z o.o.
ul. Wołczyńska 47a
60-167 Poznań

(61) 863 80 38
(61) 861 48 26
(61) 651 80 86
fax: wewnętrzny 36


Dyrektor Oddziału

Marzena Joszko-Górnik
marzena@marketbhp.pl
(61) 863 80 38
(52) 354 92 51







Dział Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży:

Regina Śląska
poznan2@marketbhp.pl
(61) 861 48 26
kom. 797-025-147

Mariusz Joszko
poznan3@marketbhp.pl
(61) 863 80 38
kom. 797-999-068

Izabela Mikosik
iza@marketbhp.pl
kom. 885-323-361

Kamil Jeremicz
kamil@marketbhp.pl
kom. 607-155-202

Kamila Zalewska
kamila@marketbhp.pl
kom. 601-665-310






























Dział Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży:

Izabela Mikosik
iza@marketbhp.pl
kom. 885-323-361


Kamil Jeremicz
kamil@marketbhp.pl
kom. 607-155-202
kom. 511-410-767

















































Dział Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży:

Izabela Mikosik
iza@marketbhp.pl
kom. 885-323-361

Kamila Zalewska
kamila@marketbhp.pl
kom. 601-665-310





























pn-pt: 8-16

Market BHP - Magazyn
Paroc Polska Sp. z o.o.
ul. Gnieźnieńska 4
62-240 Trzemeszno

Specjalista ds. Sprzedaży

Krzysztof Nawrocki

magazyn.bhp@paroc.com
kom. 797 999 067










pn-pt: 7-15

MARKET BHP Sp. z o.o.
Bielawy
88-192 Piechcin

(52) 586-50-66


Magazyn na terenie
Lafarge Cement


Specjalista ds. Sprzedaży

Katarzyna Buczek

...kuj.ext@lafarge.com





pn-pt: 7-15

MARKET BHP Sp. z o.o.
ul. Warszawska 110
28-366 Małogoszcz

(41) 248 70 66


Magazyn na terenie
Lafarge Cement


Specjalista ds. Sprzedaży

Halina Mijas

...mal.ext@lafarge.com






Promocja